Szwajcarskie Zegarki Luksusowe

AEROWATCH SA jest niezależną firmą rodzinną, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości zegarków znanych od 1910 roku. Położona w samym sercu gór Jura firma, z siedzibą w Saignelégier, wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię do produkcji zegarków nadgarstkowych, kieszonkowych i dewizek. Producent koncentruje swoją uwagę na każdym detalu, co przekłada się na bardzo wysoką jakość wykonania. Poandto każdy zegarek przechodzi kilkustopniową reczną kontrolę jakości.

Męskie Heritage Slim

Kolekcja Heritage Slim to szwajcarskie zegarki poświęcone tradycyjnemu zegarmistrzostwu lat 50 i 60 XXw. Design, który wyróżnia każdy zegarek szwajcarski serii Heritage Slim odpowiada wzornictwu z tamtych lat z zastosowaniem najnowszych materiałów i technik zegarmistrzowskich.
Czasomierze wyposażone są w bardzo cienką kopertę, mocno wypukłe szkła szafirowe, polerowane sferyczne tarcze a w przypadku wersji z mechanizmem automatycznych także w zaginane do tarczy, nakładane indeksy i wysokiej klasy mechanizm automatyczny.

Męskie 1942

Kolekcja 1942 powstała w hołdzie Maximowi Crevoisier, który przejął firmę w 1942 roku i wyznaczył jej zupełnie nowy kierunek rozwoju.
Zegarki należące do kolekcji 1942 cechują charakterystyczne koperty z doginanymi do środka uszami, między którymi znajduje się teleskop mocujący pasek, pięknie giloszowane tarcze oraz mechanizmy wykończone w wersji "Top Grade". Wszystkie zastosowane szkła, zarówno wierzchnie, jak i spodnie, umożliwiające podgląd pracy mechanizmów, są szafirowe.

Męskie Renaissance

Modele, choć klasyczne, charakteryzują się nowoczesną i odważną stylistyką a zwłaszcza formą kopert. W przypadku "szkieletonów", stanowiących flagową linię w tej klasycznej kolekcji, ujmuje fantastyczna forma zdobienia mechanizmów, podkreślająca wkład pracy zegarmistrzów. Wszystkie czasomierze ujmują również trwałością – stalowa, elegancko wykończona koperta doskonale współgra z wizualnością tych modeli (inspirowaną klasycznymi trendami).

Męskie Hommage 1910

Seria, która powstała z okazji jubileuszu 100 lat firmy i która zdobyła uznanie dzięki wyrazistej stylistyce. Duże, czytelne tarcze chronografów są znakiem rozpoznawczym kolekcji. Nie można również zapominać o trwałych i precyzyjnych w swoim działaniu mechanizmach, w które linia Hommage 1910 została wyposażona.

Męskie Les Grandes Classiques

Kolekcja, która udowadnia, że nawet klasyczne zegarki mogą zyskać zupełnie nową odsłonę – wystarczy odrobina wyobraźni i pasji. Markowe zegarki szwajcarskie, które znalazły się w tej kolekcji, wykorzystały wszystkie atuty dotychczasowych serii Aerowatch. Wysoka jakość wykończenia każdego elementu chronometru czasomierza dostrzegalna jest gołym okiem.
Do tej linii należą też "piloty" chronografy.

Męskie Streamline

Seria, którą marka Aerowatch przygotowała z myślą o tych, którzy cenią sobie tradycję i pragną cieszyć się klasycznymi rozwiązaniami. Luksusowe zegarki wyposażone w koperty w stylistyce "tonnau" zdają się zatrzymywać w sobie ducha historii – ich nieprzeciętna stylistyka ujmuje pięknem prostoty i elegancji. Producent zadbał również o pełną funkcjonalność.

Damskie Sensual

Seria, którą marka Aerowatch przygotowała z myślą o tych, którzy cenią sobie tradycję i pragną cieszyć się klasycznymi rozwiązaniami. Luksusowe zegarki wyposażone w koperty w stylistyce "tonnau" zdają się zatrzymywać w sobie ducha historii – ich nieprzeciętna stylistyka ujmuje pięknem prostoty i elegancji. Producent zadbał również o pełną funkcjonalność.

Damskie 1942

Seria, która łączy w sobie to co najlepsze: nieskomplikowaną i ujmującą stylistykę przywołującą w pamięci lata 40. XX wieku oraz nowoczesne mechanizmy, gwarantujące niezawodność i dokładność pomiaru. Czy można chcieć czegoś więcej od eleganckich czasomierzy? W kolekcji znalazły się klasyczne zegarki kwarcowe i automatyczne.

Damskie New Lady

Modele przygotowane przez pasjonatów z myślą o wytwornych kobietach.
Wyróżnia je szczególna wyrazistość tarczy i piękne wykończenie, często wzbogacone o brylanty. Zegarki luksusowe z tej serii sprawdzą się przy każdej eleganckiej okazji. Zaskoczą też swoją oryginalną stylistyką.

Damskie Hommage 1910

Seria, która powstała z okazji jubileuszu 100 lat firmy i która zdobyła uznanie dzięki wyrazistej stylistyce. Duże, czytelne tarcze chronografów są znakiem rozpoznawczym kolekcji. Nie można również zapominać o trwałych i precyzyjnych w swoim działaniu mechanizmach, w które linia Hommage 1910 została wyposażona.

Damskie Idylle

Wyposażone w mechanizmy kwarcowe, markowe zegarki szwajcarskie z serii Idylle to propozycja łączącą w sobie kokieteryjną elegancje oraz subtelny ton awangardy. Chronometry są nie tylko w pełni funkcjonalne, ale i niezwykle kobiece w swojej stylistyce. Zostały zaprojektowane z myślą o Paniach poszukujących wyrazistej oryginalności.

Damskie Les Grandes Classiques

Kolekcja, która udowadnia, że nawet klasyczne propozycje mogą zyskać zupełnie nową odsłonę – wystarczy odrobina wyobraźni i pasji. Markowe zegarki, które znalazły się w tej kolekcji, wykorzystały wszystkie atuty dotychczasowych serii Aerowatch. Wysoka jakość wykończenia każdego elementu zegarka dostrzegalna jest gołym okiem.

Damskie Renaissance

Modele, choć klasyczne, charakteryzują się nowoczesną i odważną stylistyką a zwłaszcza formą kopert, które w tej linii są stosunkowo sporych rozmiarów. Wszystkie czasomierze ujmują również trwałością a elegancko wykończone tarcze doskonale współgrają z wizualnością tych modeli (inspirowaną klasycznymi trendami).

Damskie Streamline

Seria, którą marka Aerowatch przygotowała z myślą o tych, którzy cenią sobie tradycję i pragną cieszyć się klasycznymi rozwiązaniami.
Ekskluzywne zegarki wyposażone w koperty w stylistyce "tonnau" zdają się zatrzymywać w sobie ducha historii – ich nieprzeciętna stylistyka ujmuje pięknem prostoty i elegancji. Producent zadbał również o pełną funkcjonalność.

Kieszonkowe Lepines

Modele przygotowane przez pasjonatów z myślą o pasjonatach ceniących zegarki kieszonkowe.

Kieszonkowe Pendentifs

Modele przygotowane przez pasjonatów z myślą o pasjonatach.

Kieszonkowe Savonnettes

Modele przygotowane przez pasjonatów z myślą o pasjonatach.

Dlaczego Aerowatch?

Początków historii marki Aerowatch należy szukać już na początku roku 1910, czyli ponad wiek temu! Wówczas to powstały pierwsze serie czasomierzy zainspirowanych dokładnością mechanizmów wykorzystywanych w lotnictwie. Wyjątkowa wyobraźnia oraz samozaparcie producenta w doskonaleniu klasycznych zegarków zaowocowała nieprzeciętnymi kolekcjami, które bardzo szybko zyskały uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Dzisiaj Aerowatch jest producentem, którego propozycje obecne są w salonach sprzedaży na całym świecie (ponad 48 krajów!).

O takim sukcesie możemy dzisiaj mówić dzięki temu, że kolejni dyrektorzy firmy zdecydowali się utrzymać jej tempo rozwoju. A to niejednokrotnie wiązało się z koniecznością wprowadzania trudnych zmian, ciągłego dostosowywania się do zmieniających się oczekiwań odbiorców. Dlatego też każda kolejna seria luksusowych zegarków, które Aerowatch wprowadza na rynek, zaskakuje, urzeka i jednocześnie wyznacza nowe trendy, za którymi podążają pozostali producenci.

Obecnie kolekcje Aerowatch ujmują estetyczną różnorodnością. Wszystkie markowe zegarki szwajcarskie łączy jednak precyzja działania. Nie jest ona dziełem przypadku, ale efektem wypracowanej przez lata dbałości o każdy detal na wszystkich etapach produkcji. Warto bowiem wiedzieć, że każdy zegarek szwajcarski marki Aerowatch jest:

  • poddawany szczegółowym testom (trzyetapowy audyt oceniający jakość jego wykonania i precyzję działania);
  • składany w siedzibie firmy;
  • wzbogacony jedynie kamieniami szlachetnymi (do dekoracji koperty wykorzystywane są tylko diamenty lub brylanty);
  • produkowany ręcznie.
Wydarzenia


2017 05 15
Targi Passion For Watches
W dniach 13-14 maja w największym w Polsce centrum targowym Ptak Warsaw Expo odbyły się pierwsze polskie targi zegarkowe. Mieliśmy przyjemność zaprezentować

zobacz więcej
2017 01 19
Tomasz Ciachorowski przyjacielem Aerowatch!
Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, nominowany do Telekamer 2011 i plebiscytu Viva! Najpiękniejsi 2010. Szerszej publiczności znany z ról w takich serialach

zobacz więcej

Kontakt z nami

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Nie, dziękuję